Vědomostní hra (aplikace)

Vědomostní hra (aplikace)

JAK NA TO?

Po zapnutí aplikace můžete v levém horním rohu zadat otázky. Tento krok můžete přeskočit a otázky číst např. z papíru. Čtyři barevné obdélníky jsou zde přichystány pro maximálně čtyři týmy. Po kliknutí na obdélník se na něm objeví počítadlo bodů pro daný tým.

PRINCIP HRY

Týmy budou jeden po druhém volit otázky (je na Vás, jestli bude volit vždy ten tým, který uhodl předchozí otázku, nebo se budou týmy ve volbě otázky pravidelně střídat). Po kliknutí na otázku se zobrazí příslušné okno, v kterém bude text otázky (příp. její číslo, které Vám usnadní práci, budete-li číst otázky z papíru) a čtyři barevné obdélníky, pro každou barvu týmu jeden. Je na Vás, jakým způsobem budete děti vyvolávat, můžete vždy vyvolat toho, kdo se první přihlásí nebo toho, kdo první zvolá určité slovo nebo toho, kdo udělá první např. dřep – alternativ je spousta. Po kliknutí na barevný obdélník se přičte bod příslušnému týmu. Přičíst bod můžete i tak, že kliknete na jeden z velkých barevných obdélníků po obvodu okna aplikace. Vyhrává samozřejmě ten tým, který má nejvíc bodů.

Je možné, že při startu aplikace budete dotázáni, zdali ji chcete opravdu spustit. Aplikace je v pořádku, můžete ji klidně spustit.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *